Shock Absorber biustonosz – stanik do zadań specjalnych

0
83

Podczas aktywności fizycznej nasz biust zachowuje się zupełnie inaczej, niż na co dzień. Shock Absorber biustonosz to propozycja dla tych wszystkich kobiet, które cenią sobie maksymalną wygodę, nawet w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego, ale i liczą na bardzo dobre podtrzymanie biustu. Czym jeszcze charakteryzuje się propozycja tej firmy?

Shock Absorber biustonosz – by wygodnie biegać i skakać

Produkty brytyjskiej marki Shock Absrober, to propozycja dla najbardziej wymagających kobiet. Dla tych, które kochają intensywny wysiłek fizyczny, jak bieganie czy zumbę. Kolejno tych z nas, które wolą aktywność nastawioną na relaks także ducha i umysłu. Mowa chociażby o jodze czy zajęciach pilatesu, gdzie obciążenia są znacznie mniejsze i piersi nie zmagają się z aż tak dużą częstotliwością ruchów. Mimo wszystko wciąż potrzebne jest im stabilne podparcie i podtrzymanie.

Shock Absorber biustonosz – marka, która postawiła na konstrukcję będącą w stanie zmniejszyć nadmierny ruch biustu na poziomie nawet 78%. Staniki noszone na co dzień, niwelują ruchy, ale jedynie w skali 38%. Różnica jest zatem znaczna i odgrywa rolę nie tylko względem komfortu uprawiania sportu. To w dużej mierze szansa zachowania zdrowia, bo biust, który „nie skacze” nadmiernie, nie powoduje dolegliwości bólowych, rozciągania więzadeł i nie skutkuje przyjmowaniem zgarbionej pozycji.

W propozycji tego producenta znalazły się modele w szerokiej gamie rozmiarów, dzięki czemu praktycznie każda kobieta ma szansę znaleźć biustonosz sportowy, idealny dla siebie.

Bielizna sportowa, na którą warto postawić

Najgorszym pomysłem jest stosowanie zwykłych staników podczas uprawiania sportów. Z jednej strony to niewygoda i zagrożenie przeciążeniami oraz rozciąganiem więzadeł w piersiach. Z drugiej zaś niszczenie bielizny, która przeznaczona jest do noszenia na co dzień. Skoro wiemy już, że zdecydowanie wygodniej i lepiej biega się w koszulkach technicznych, a zimą najlepiej chronią nas przed mrozem koszulki termiczne, to dlaczego tak małą wagę przykładamy do odpowiedniej bielizny?

Niekiedy kierują nami kwestie kosztów zakupu takich produktów. Jednakże, gdy policzymy dokładnie wydatki na źle dopasowane staniki sportowe, a do tego dołożymy brak odpowiedniego podtrzymania, to okaże się, że chociażby Shock Absorber biustonosz będący w stanie przetrwać wiele intensywnych treningów, stanie się inwestycją!

Sportowe staniki powinny maksymalnie ograniczać ruchy biustu. Ich ramiączka nie mogą wrzynać się w ciało, a miseczki muszą dokładnie chronić piersi. Całość zaś dobrze jest, by była wykonana z materiałów skutecznie odprowadzających pot i zapewniających przewiewność.

Shock Absorber biustonosz jest w stanie zapewnić spełnienie wszystkich wymienionych wymogów. Warto rozważyć taki zakup i przekonać się, że aktywność fizyczna będzie jeszcze przyjemniejszą!

 
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge