Poznaj niezwykłe właściwości herbaty Loyd

0
118
loyd yerba mate

W Polsce upodobanie do picia herbaty jest związane z jej niezaprzeczalnymi walorami smakowymi oraz działaniem rozgrzewającym. Aby zapewnić sobie pełen komfort picia herbaty, warto wybrać tę, która smakuje najlepiej.

Herbata dobra na wszystko

Herbata należy niewątpliwie do najczęściej spożywanych napojów gorących. Zwłaszcza podczas długich, zimowych wieczorów, filiżanka tego gorącego, aromatycznego napoju jest nie do przecenienia. Największą popularnością wśród smakoszy cieszy się odmiana czarna, choć od kilku lat swoich wiernych wielbicieli zyskują także inne rodzaje herbat, a mianowicie zielona, biała i czerwona.

Sprytne piramidki

Marka LOYD oferuje szeroki wybór herbat liściastych, porcjowanych w jedwabistych, smakowo neutralnych piramidkach. Praktyczne, stożkowate torebki nie tylko ułatwiają zaparzanie, ale przede wszystkim umożliwiają porcjowanie także długich liści herbaty, wzmacniających smak i aromat naparu. Zaletą praktycznych piramidek jest ponadto brak widocznych zgrzewów, a także zwiększona objętość torebki, co poprawia cyrkulację wody. Dzięki tak zaprojektowanemu opakowaniu, zaparzanie przebiega szybciej i jest skuteczniejsze, gdyż zwinięte liście herbaty mają dostatecznie dużo miejsca, aby rozwinąć się, a co za tym idzie, uwolnić pełnię swojego bukietu.

Herbata do zdrowie

Poprawnie zaparzona herbata uwalnia zawarte w niej antyutleniacze, między innymi polifenol, które przyczyniają się do opóźnienia procesów starzenia skóry. W dłuższej perspektywie picie herbaty, zwłaszcza zielonej, może stanowić działanie profilaktyczne przeciw chorobom takim, jak rak, miażdżyca, choroby krążenia i skóry. Dzięki zawartości teiny, picie herbaty sprzyja oczyszczaniu organizmu z toksyn, likwiduje bóle głowy, wreszcie działa jak środek pobudzający i moczopędny. Herbaty marki LOYD to doskonały sposób nie tylko na rozgrzanie organizmu, ale i wzmocnienie go tak zimą, jak i w ciągu całego roku.

Sprawdź, jakie dobrodziejstwa oferuje Tobie Herbata Loyd – zatroszcz się o swoje zdrowie przy filiżance herbaty.

 
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge