O blogu

Współcześnie, wśród pędzącej rzeczywistości, zapominamy o podstawowych wartościach, które kreują nasz charakter, osobowość i indywidualność. Szybka pogoń za pieniądzem, wyścig szczurów po awans, skutecznie zwalczają chęć zatrzymania się na moment, aby docenić te wspaniałe chwile. Redakcja portalu InvestmentAreas chce dać Ci szansę, abyś mogła pomyśleć o sobie – kobiecie z krwi i kości. Na każdym kroku podkreślamy, jak ważnym filarem jest rodzina, odkrywanie świata, relaks i pasja.

Bycie mamą to jedno z najwspanialszych przeżyć, jakie towarzyszy nam w ciągu życia. Staranie się o dziecko to pierwszy kroczek w kierunku stworzenia wspaniałej rodziny. Następnie przeżywanie ciąży, wybór imienia, kompletowanie wyprawki, urządzanie pokoju, aż wreszcie wyczekiwanie na narodziny to małe kroczki, które inicjują ciągłe przeżywanie szczęścia. Niepowtarzalny okres, pełen cennych momentów jest dla nas równie ważny, jak dla Ciebie. Wiemy, że podejmowanie decyzji, często trudnych, wymaga odwagi i rozsądnego podejścia. W związku z tym stworzyliśmy InvestmentAreas – portal, na którym znajdziesz rzetelne treści, wyczerpujące porady, analizę zdania ekspertów. Tutaj dzielimy się swoim zdaniem, aczkolwiek tym prawdziwym, bez żadnych tajemnic. Pragniemy zaprezentować rzeczywisty obraz, który jest przyozdobiony różnorodnymi kolorami – również tymi stonowanymi.

InvestmentAreas to zespół, tworzony przez osoby doświadczone – tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – jak zaplanować rodzinę, jak być fit mamą. U nas odkryjesz również ciekawe akcesoria do domu, modne gadżety dla mamy, topowe aranżacje wnętrz czy podróżnicze porady dla obieżyświata.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie! Nie spoczywamy na laurach, prowadzimy ciągły dialog z użytkownikami, ponieważ wiemy, że to oni są najważniejsi. Wspieramy w trudnych chwilach zwątpienia, cieszymy się pierwszymi kroczkami maluszków, angażujemy się w aktualne trendy, dzięki którym kobieta poczuje się po prostu kobieco.

Dziękujemy, że jesteś!
Z pozdrowieniami,
InvestmentAreas.pl

Nasi autorzy

Niepoprawna romantyczka z zamiłowaniem do nowych technologii oraz systemu operacyjnego Android. Wolny czas dla mnie nie istnieje – każdą chwilę spędzam produktywnie. Aktywność fizyczna, dobra książka, seans filmowy z przyjaciółmi to mój sposób na oderwanie się od rzeczywistości.

Ewa Rydzek

Uwielbiam sport i dobre jedzenie. Od pewnego czasu interesuję się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Swoimi spostrzeżeniami chętnie dzielę się na blogu.

Anna Rzadkowska

W sezonie fotografuję zawody sportowe – maratony mtb i biegi. A gdy nie fotografuję, to sama w nich startuję. Poza tym tańczę i podróżuję.