Magiczne kubki – kawa i herbata w nowoczesnym wydaniu

0
106

Każdy z nas ma swój ulubiony kubek do kawy czy też herbaty. Możemy jednak wybrać magiczny kubek, którego nikt nam nie podkradnie. Albo i magiczny, bowiem ciągle trzymający odpowiednią temperaturę napoju. Magiczny, bo w końcu po zalaniu gorącą wodą ukazujący zdjęcie ukochanej osoby. Dziś przyglądamy się kubkom (nie)zwyczajnym, mało popularnym, a jednak niezwykle ciekawym. Stąd ich miano – magiczne!

Magiczne kubki, które należą tylko do właściciela

Z tym problemem najczęściej zmagają się studenci albo pracownicy dużych firm. Ktoś sobie przynosi swój ulubiony kubek, a ten za chwilę znika! Okazuje się, że to inna osoba użyczyła sobie naszego kubka, bo zabrakło czystych bądź też po prostu tak jej się spodobał, że niestety go sobie przywłaszczyła. Dla wielu z nas kubki są sentymentalnym gadżetem, prezentem i pamiątką. I tu z pomocą przychodzą nam magiczne kubki, a właściwie te, które opatrzono systemem antykradzieżowym. Jak to działa?

W kubku pojawia się dziurka zatkana korkiem. Jeśli właściciel zabierze korek ze sobą, gdy nie używa kubka… już nikomu nie przyjdzie z niego skorzystać, bo wszystko się wyleje! Niby taki banalny pomysł, ale działa.

Kubki w parze i ze zdjęciem ukochanej osoby

Coś dla romantyków i miłośników prezentów teoretycznie prostych, ale oryginalnych w swoim wydaniu. Magiczne kubki mogą przyjmować postać serduszek, które złączone ze sobą w parę, pasują do siebie idealnie. Innym razem będzie to kubek, na którym wykonano nadruk z wybranego zdjęcia. Może to być zatem fotografia ukochanej osoby bądź po prostu zdjęcie z wakacji, ulubiony motyw, a może podnoszący na duchu cytat?

Jeszcze romantyczniej robi się wtedy, gdy takie zdjęcie ukazuje się dopiero po zalaniu kubka gorącą wodą. Takie wykonanie ma jeszcze jeden, dość praktyczny aspekt. Gdy zdjęcie zaczyna blednąć i „znikać” oznacza to, że nasz napój stygnie. Taki produkt staje się zatem swoistym termometrem naszego napoju.

Zawsze ciepło, ale niekoniecznie w kubku termicznym

Gdy chcemy, by nasz napój pozostawał przez jakiś czas ciepły czy też chłodny, wybieramy kubki termiczne. Idealne na czas podróży, do samochodu czy do szkoły. Wszędzie tam, gdzie nie mamy okazji przez najbliższych kilka godzin przyrządzić ciepłego lub orzeźwiającego i chłodnego napoju. A gdyby tak gorącą kawę lub herbatę mieć zawsze pod ręką, nawet podczas pracy przy komputerze? Dziś to możliwe, bo na półce, gdzie goszczą magiczne kubki, pojawiają się kubki z podgrzewaczem podłączane przez port USB do komputera. Zbędny gadżet? Na pewno nie naczynie, bez którego nie da się żyć, ale jeśli gorący napój dodaje nam energii, a nie chcemy co chwila wędrować do kuchni, czemu nie!

Wybierając magiczne kubki możemy urozmaicić i uprzyjemnić swój czas, który upływa pod znakiem relaksu czy pracy, z ulubionym napojem. Przyjrzyjmy się ofercie i wybierzmy coś dla siebie!

 
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge