Łączymy walory zakupów online i stacjonarnych

0
47

Dla psiaków i dla kociaków. Szukamy mnóstwa produktów, by dogodzić domowym pupilom. Nasi czworonożni przyjaciele potrzebują nie tylko karmy wysokiej jakości, wartościowej i smacznej, ale również szeregu gadżetów. Te zaś dobieramy w zależności od potrzeb i upodobań psów oraz kotów.

Zakupów możemy dokonywać w sklepach stacjonarnych, a także internetowych. W których skompletujemy wyprawkę dla nowego członka rodziny? A może warto połączyć zalety zakupów w punktach stacjonarnych, jak i sklepach online?

Zakupy online

Zakupy w sieci są bardzo wygodne. Nie musimy wychodzić z domu, szukać miejsca parkingowego, jak i wracać nieusatysfakcjonowanymi, ze względu na brak asortymentu, który interesuje nas na daną chwilę. Do komputera siadamy w dowolnej chwili i choć trudno będzie oczekiwać, że na wysłaną wiadomość uzyskamy od razu odpowiedź, to jednak możemy na spokojnie zapoznać się z całym asortymentem, bez pośpiechu i presji wybrać to, co niezbędne. Takie zakupy stają się przemyślane i wreszcie nie są stresujące.

W sklepach internetowych korzystamy z rabatów, zniżek i promocji, które w punktach stacjonarnych nie są oczywistością. Będąc stałymi klientami, zapisując się do newslettera, uzyskujemy na bieżąco najważniejsze informacje ze świata zwierząt, ale i pierwsi wiemy o nowych produktach, które pojawiły się na rynku. Internetowy sklep dla zwierząt jest dla nas zatem okazją, by po równie okazyjnej cenie nabyć produkty, na obecność których w punktach stacjonarnych, trzeba jeszcze trochę poczekać.

W Internecie warto dokonywać zakupów, gdy mamy już całą listę produktów niezbędnych do nabycia. Przy określonych kwotach, na jakie dokonamy zamówienia, nierzadko dostawy są darmowe, do wskazanych punktów, stąd oszczędzamy mogąc korzystać z atrakcyjnych cen, a przy tym zamówienie trafia do punktu w pobliżu naszego miejsca zamieszkania, gdzie najwygodniej jest nam dokonać odbioru.

Zakupy w sklepie stacjonarnym

Plusem sklepów stacjonarnych jest to, że wchodzimy, wybieramy niezbędny produkt, płacimy i już możemy zacząć z niego korzystać… a właściwie korzystanie rozpoczynają nasi pupile. Jeśli nagle skończyła się karma lub ulubiona przekąska psiaka czy kociaka, nie martwimy się o czas dostawy.

Drobne zamówienia nie wiążą się z dodatkowymi opłatami za dostawę, jak to ma miejsce w przypadku sklepów internetowych. Jeśli potrzebujemy czegoś, czego akurat nie ma w asortymencie, możemy poprosić o zamówienie do sklepu. Na miejscu mamy szansę dotknąć, zobaczyć, ocenić jakość, materiał czy kolor, w przypadku chociażby gadżetów i zabawek dla czworonożnych pupili. W Internecie możemy bazować tylko na opisie.

Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, dokonywanie zakupów wiąże się z plusami i minusami. Możemy liczyć na idealne zakupy, jeśli połączymy walory obydwu punktów. Większe zamówienia obejmujące rzadko spotykane produkty czy nowości, wybieramy w sklepach online. Mniejsze, niezbędne na już, których cena nie różni się znacząco od internetowych propozycji, kupujemy w sklepach stacjonarnych.

 
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge