Gładka cera bez skalpela? To możliwe!

0
115
Gładka cera bez skalpela? To możliwe!

Moda na nieprzemijającą młodość nie ustaje. Jedne Panie ratują się zabiegami kosmetycznymi, inne domowymi sposobami. Są i takie, które decydują się na pomoc chirurga. Jednak gładka cera to efekt możliwy dziś do osiągnięcia znacznie tańszymi i bezpieczniejszymi sposobami. Wraz z wejściem na polski rynek urządzeń opartych o technologię Byas, okazało się, że wiele zabiegów wykonywanych dotąd w gabinetach kosmetycznych, można przeprowadzić samodzielnie w domu. Dlatego, zanim zdecydujesz się na poważne zabiegi chirurgiczne, sprawdź, co oferuje ta technologia.

Technologia Byas to połączenie działania naturalnych, zbawiennych dla naszej cery substancji wraz z osiągnięciami nauki. Z tego duetu stworzono wyjątkowe urządzenie, które może znaleźć się w każdym domu. Jest nieduże i wygodne w użyciu. Bez stosowania niebezpiecznych metod chirurgicznych, w sposób nieinwazyjny wygładza skórę i poprawia jej koloryt. W zależności od czasu stosowania urządzenia może dać krótkotrwały efekt lub na stałe poprawić wygląd twarzy.

Gładka cera w zasięgu ręki

Nadeszły czasy, kiedy można dbać o skórę i odmładzać ją sposobami nieinwazyjnymi. Wprowadzone na rynek urządzenia oparte na technologii Byas działają podobnie jak te, w które wyposażone są gabinety kosmetyczne. Różnica polega na tym, że zabieg można przeprowadzić samodzielnie, niższym kosztem i w dowolnym dla siebie czasie.

Wśród dostępnych urządzeń opartych o tę technologię znajdziemy takie, którymi można działać na skórę twarzy, okolic oczu oraz innych, wybranych partii ciała. Efekt? To oczywiście gładka cera, redukcja zmarszczek, poprawa ukrwienia i koloru skóry, eliminacja tkanki tłuszczowej na brodzie i policzkach, wzmocnienie mięśni twarzy, przez co skóra staje się bardziej napięta, nawilżenie cery. Kobietom, które mają problemy ze skórą okolic oczu, urządzenie pomaga zniwelować sińce i worki pod oczami, natomiast osobom z problemami skórnymi pozbyć się wyprysków.

Na czym polega technologia?

Gładka cera to efekt, nad którym trzeba pracować. Niezależnie od tego, jaką metodę dotarcia do celu wybierzemy. Tak jest i w tym przypadku. Najbardziej zadowalający efekt osiągniemy, powtarzając zabieg kilkakrotnie. Stosując go, nie tylko wygładzamy już istniejące zmarszczki, ale też nawilżamy skórę, przez co ograniczamy ryzyko wystąpienia nowych.

Gładka cera, którą oferują gabinety kosmetyczne, opiera się o wtłaczanie kwasu hialuronowego w tkankę skóry za pomocą igieł. Metoda jest ryzykowna i może wiązać się z powstawianiem nieodwracalnych skutków.

Opisywane urządzenie również poprawia kondycję skóry dzięki działaniu kwasu hialuronowego, w tym jednak przypadku wtłaczany jest on w głąb skóry metodą nieinwazyjną. Jego działanie opiera się o zjawisko jonoforezy. Poza wtłaczaniem w skórę kwasu hialuronowego urządzenie przeprowadza też elektrostymulację mięśni, dzięki czemu zwiotczała skóra zaczyna nabierać sprężystości.

Co najbardziej przemawia za technologią Byas? Moim zdaniem to, że metody są nieinwazyjne i sumarycznie, licząc ilość zabiegów kosmetycznych, które trzeba przeprowadzić w gabinecie, zdecydowanie tańsze. Utrzymanie efektu, jakim jest gładka cera, staje się łatwiejsze, dzięki możliwości przeprowadzania zabiegów w domu.

 
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge